UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najrozsądniej było by mu obciąć łapy ale to już nie te czasy. Zaraz obrońcy praw człowieka uderzą w dzwony alarmowe że to niehumanitarne i zarządzą publiczną zbiórkę (podatki płacone przez nas) na utrzymanie darmozjada przez dwa lub trzy lata w pierdlu tylko po to, żeby ten sam darmozjad po wyjściu za dobre sprawowanie dalej nas okradał. W sumie to też jest jakiś sposób na życie, w żadnym wypadku nie można o typie powiedzieć, że jest niezaradny.

Bąbel

Anuluj