UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Upublicznić wizerunek złodzieja!!! Niech wszyscy wiedzą jak taki ktoś wygląda!! I niech przeprasza publicznie przed kamerami! W USA, Rosji i wielu innych państwach jakoś to robią.

KKKKK1

Anuluj