UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego nie piszą że jak zgłosisz kradzież samochodu to po 2-tygodniach przychodzi umorzenie sprawy. Policja w nocy do roboty a nie przeglądacie co nagrały nie wasze kamery.


Anuluj