UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego nie piszą że jak zgłosisz kradzież samochodu to po 2-tygodniach przychodzi umorzenie sprawy. Policja w nocy do roboty a nie przeglądacie co nagrały nie wasze kamery.
Dlaczego nie piszą że jak zgłosisz kradzież samochodu to po 2-tygodniach przychodzi umorzenie sprawy. Policja w nocy do roboty a nie przeglądacie co nagrały nie wasze kamery.