UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najrozsądniej było by mu obciąć łapy ale to już nie te czasy. Zaraz obrońcy praw człowieka uderzą w dzwony alarmowe że to niehumanitarne i zarządzą publiczną zbiórkę (podatki płacone przez nas) na utrzymanie darmozjada przez dwa lub trzy lata w pierdlu tylko po to, żeby ten sam darmozjad po wyjściu za dobre sprawowanie dalej nas okradał. W sumie to też jest jakiś sposób na życie, w żadnym wypadku nie można o typie powiedzieć, że jest niezaradny.
Bąbel