Okazało się, że 17-latka wynosiła ze sklepu artykuły spożywcze, kosmetyki oraz alkohol. Młoda kobieta w obecności policjantów przyznała się do kradzieży oraz tego, że wyniesiony ze sklepu towar zamierzała sprzedać, bo potrzebowała pieniędzy. Teraz odpowie za kradzież a w związku z wartością skradzionych przedmiotów czyn ten został zakwalifikowany jako przestępstwo. Może jej zatem grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter