Ukradła, bo potrzebowała pieniędzy

9
07.11.2017
Ukradła, bo potrzebowała pieniędzy
17-letnia dziewczyna została zatrzymana na sklepowej kradzieży. Próbowała wynieść towar o wartości przekraczającej 500 złotych. Próbowała, bo zaraz po przekroczeniu linii kas, została zatrzymana przez ochronę. Na miejsce wezwano policję.
Okazało się, że 17-latka wynosiła ze sklepu artykuły spożywcze, kosmetyki oraz alkohol. Młoda kobieta w obecności policjantów przyznała się do kradzieży oraz tego, że wyniesiony ze sklepu towar zamierzała sprzedać, bo potrzebowała pieniędzy. Teraz odpowie za kradzież a w związku z wartością skradzionych przedmiotów czyn ten został zakwalifikowany jako przestępstwo. Może jej zatem grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A w domu pasem od ojca dostanie i to będzie najlepszy środek wychowawczy :)
(2017.11.07)

info

5  
  0
A według niektórych tak dobrze się teraz żyje w państwie PiS. .. .
StefanK (2017.11.07)
@StefanK - Dobrze wiesz, że złodzieje to wyłącznie zwolennicy peło.
złopdziej (2017.11.07)
@StefanK - Wszystko przez kaczynskiego. Dokladnie. tak
Wypuścićkulawego (2017.11.07)
kradzież to kradzież bez znaczenia czy to na 500 zł czy wyniesienie pierogów za 1,50.. .. .reszta bez komentarza haha
(2017.11.07)

info

4  
  1
Żadna bieda nie tłumaczu złodziejstwa!!!
(2017.11.07)

info

0  
  0
@StefanK - Wiedziałem że zaraz przygłupy to upolitycznią. Tak, to był taki manifest z jej strony, dobrze że nie dokonała samopodpalenia.
Paralityk (2017.11.08)
" złodzieje to wyłącznie zwolennicy peło" - Niestety taka prawda!!! Oglądaliście wczoraj zeznania funkcjonariuszy policji na komisji w sprawie Amber Gold? Trzeba powiedzieć, że mamy w policji samych nieudaczników !!! Ciekawe za co oni biorą te przecież nie małe pensje?
(2017.11.08)

info

1  
  2
a moze ukarac starych bo dziecka nie utrzymuja?
(2017.11.08)

info

1  
  0