UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

" złodzieje to wyłącznie zwolennicy peło" - Niestety taka prawda!!! Oglądaliście wczoraj zeznania funkcjonariuszy policji na komisji w sprawie Amber Gold? Trzeba powiedzieć, że mamy w policji samych nieudaczników !!! Ciekawe za co oni biorą te przecież nie małe pensje?