UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kradzież to kradzież bez znaczenia czy to na 500 zł czy wyniesienie pierogów za 1,50.. .. .reszta bez komentarza haha
kradzież to kradzież bez znaczenia czy to na 500 zł czy wyniesienie pierogów za 1,50.. .. .reszta bez komentarza haha