UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

" złodzieje to wyłącznie zwolennicy peło" - Niestety taka prawda!!! Oglądaliście wczoraj zeznania funkcjonariuszy policji na komisji w sprawie Amber Gold? Trzeba powiedzieć, że mamy w policji samych nieudaczników !!! Ciekawe za co oni biorą te przecież nie małe pensje?


Anuluj