Wybrany wątek opinii

A według niektórych tak dobrze się teraz żyje w państwie PiS. .. .
StefanK (2017.11.07)
@StefanK - Dobrze wiesz, że złodzieje to wyłącznie zwolennicy peło.
złopdziej (2017.11.07)
@StefanK - Wszystko przez kaczynskiego. Dokladnie. tak
Wypuścićkulawego (2017.11.07)
@StefanK - Wiedziałem że zaraz przygłupy to upolitycznią. Tak, to był taki manifest z jej strony, dobrze że nie dokonała samopodpalenia.
Paralityk (2017.11.08)
Powrót do komentarzy