Wybrany wątek opinii
A według niektórych tak dobrze się teraz żyje w państwie PiS. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
9
6
@StefanK - Dobrze wiesz, że złodzieje to wyłącznie zwolennicy peło.
Do moderacji
Odpowiedz
4
11
@StefanK - Wszystko przez kaczynskiego. Dokladnie. tak
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
@StefanK - Wiedziałem że zaraz przygłupy to upolitycznią. Tak, to był taki manifest z jej strony, dobrze że nie dokonała samopodpalenia.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0