Ukradł butelkę wódki i wypił ją w sklepie

14
14.04.2017
Ukradł butelkę wódki i wypił ją w sklepie
45-letni mężczyzna został zatrzymany przez policyjny patrol, który wezwano do jednego z elbląskich sklepów samoobsługowych. Sprawcy zarzucano kradzież butelki wódki oraz jej wypicie. 45-latek trafił do pogotowia socjalnego.
2,24 promila alkoholu w organizmie miał 45-letni mężczyzna przyłapany na kradzieży i wypiciu alkoholu w sklepie. Sprawca został zauważony przez ochronę. Poza linię kas wyniósł butelkę wódki i jeszcze będąc w sklepie zaczął ją opróżniać. Chwilę później wywołał awanturę z pracownikami ochrony, którzy próbowali go zatrzymać. Na miejsce wezwano policyjny patrol. Okazało się, że awanturujący się mężczyzna jest kompletnie pijany. Badanie alkotestem wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 45-latek został przewieziony do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego. Odpowie teraz za popełnienie wykroczenia, jakim jest kradzież.
   
Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co za typ
(2017.04.14)

info

4  
  0
Przecież nie ukradł tylko spożył w sklepie. Nie wyniósł jej na zewnątrz
(2017.04.14)

info

12  
  3
butelka wódki 20 zł więc nie warto kwitów pisać ale trzeba gościa pochwalić że obalił na miejscu i miał z tego radochę a tak ani wódki by nie miał a kara taka sama czy wypił czy nie wypił.
(2017.04.14)

info

11  
  2
hehe, dobre. Setke wódki nazwali całą butelką. Dobrze że nie napisali beczke albo wanne.
(2017.04.14)

info

6  
  3
Pić życia rozkosz a cóż NAM to szkodzi, nawet PKS do NAS dochodzi!!!!!
kazik (2017.04.14)

info

1  
  0
troche nie konstruktywna forma dopoki byl w sklepie butelka nie byla skradziona, sa sklepy w ktorych mozna spozyc na miejscu i zaplacic przy kasie
(2017.04.14)
Swego czasu w DELIKATESACH też wypiłem kilka lampek wina i kilka siątek (za linią kasy)i nikt nie miał nic przeciwko, po czym zapłaciłem. Nie kupuję kota w worku. NAJPIERW PIJĘ. .. .. POTEM PŁACĘ
(2017.04.15)
Ochroniarze to żule i wyrwikufle, wkurzyli się bo wypił sam i im nie dał.
(2017.04.15)
Gość już wyniósł poza linie kas to to już jest kradzież
(2017.04.15)

info

2  
  2
spragnionego napoic
klemes (2017.04.15)

info

4  
  0