UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

troche nie konstruktywna forma dopoki byl w sklepie butelka nie byla skradziona, sa sklepy w ktorych mozna spozyc na miejscu i zaplacic przy kasie


Anuluj