A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
szacun, że wypił flaszkę, bez popitki, ale obciach, że nie zapłacił.
tez tak mi sie zdarzyło cos takiego w niejakim lc dumny z tego niejestem ale człowiek błedy mniejsze czy wieksze popełnia a obciach i wstyd był z pół roku tam niechodziłem
pije bo lubi
jak ukradł jak obalił na miejscu - to nie kradzież a jak już to nie butelki tylko zawartości - mógł oddać w moczu;)