14
14.04.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
szacun, że wypił flaszkę, bez popitki, ale obciach, że nie zapłacił.
(2017.04.16)

info

2  
  0
tez tak mi sie zdarzyło cos takiego w niejakim lc dumny z tego niejestem ale człowiek błedy mniejsze czy wieksze popełnia a obciach i wstyd był z pół roku tam niechodziłem
jkjkkkj (2017.04.16)

info

0  
  0
pije bo lubi
(2017.04.17)

info

1  
  0
jak ukradł jak obalił na miejscu - to nie kradzież a jak już to nie butelki tylko zawartości - mógł oddać w moczu;)
majkel4343 (2017.04.18)

info

0  
  0