UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Swego czasu w DELIKATESACH też wypiłem kilka lampek wina i kilka siątek (za linią kasy)i nikt nie miał nic przeciwko, po czym zapłaciłem. Nie kupuję kota w worku. NAJPIERW PIJĘ. .. .. POTEM PŁACĘ
Swego czasu w DELIKATESACH też wypiłem kilka lampek wina i kilka siątek (za linią kasy)i nikt nie miał nic przeciwko, po czym zapłaciłem. Nie kupuję kota w worku. NAJPIERW PIJĘ. .. .. POTEM PŁACĘ