„Trzeźwy Poranek” na elbląskich drogach

11
03.12.2018
„Trzeźwy Poranek” na elbląskich drogach
fot. policja
Dziś rano na elbląskich drogach policjanci prowadzili działania „Trzeźwy Poranek”. Mundurowi skontrolowali 493 kierowców. Pięciu z nich kierowało „na podwójnym gazie”. W porannych działaniach niechlubnym rekordzistą okazał się 48-latek, który miał blisko promil alkoholu w organizmie.
Kontrole miały na celu eliminowanie z ruchu kierowców, którzy jeżdżą po alkoholu i narkotykach. W godz. 4 – 8 skontrolowano 493 kierowców. Wśród wszystkich kierujących poddanych badaniu było pięciu, którzy jechali „na podwójnym gazie”. Niechlubny rekordzista miał blisko promil alkoholu w organizmie. 48-latek kierował citroenem na ulicy Warszawskiej. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Kolejne działania wkrótce.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Jak widać swoich nie kontrolowali
(2018.12.03)

info

5  
  7
od g. 4.Hi hi. Macie za swoje L4 wałkonie.
(2018.12.03)

info

3  
  0
na mróz ich, na śnieg z deszczem i wiatr z wichurami
(2018.12.03)

info

1  
  6
Bardzo dobrze trzeba eliminować pijaków za kierownicą. A komentujący nosacze polskości niech się zastanowią co piszą. Gdyby pijany kierowca zabił ich dziecko też by tak komentowali ?
Gość36 (2018.12.03)
Gdyby babcia miała wąsy. .. Może poproś tak któregoś kierowce skoro tak się tego domagasz ale wątpię czy któryś się zgodzi.
(2018.12.03)

info

0  
  2
A ilu kierowców spóźniło się do pracy i teraz muszą ponosić tego konsekwencje. Stracona praca, długi, cierpi rodzina cierpią dzieci! Nie ma przyzwolenia jazdy po alkoholu, ale jary są zbyt niskie.
Realista1 (2018.12.03)

info

2  
  4
Mniej sie boje siorbaczy co nie zdazyli odtajać po wieczornym piwku niż slepakow i idiotow..
Siorbacz (2018.12.03)
E tam zaraz dziecko,a jak zalatwi mlodego emeryta milicjanta to co ,Sam spoleczny zysk Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2018.12.04)
* Kolejne działania wkrótce * - I na to czekamy, z tym tylko, że najczęściej są to działania w internecie a w realu jakoś niewiele się dzieje !
emil (2018.12.04)

info

0  
  1
@Siorbacz - Po wieczornym (jednym!) piwku, to rano nie ma śladu, siorbaczu. Takich jak Ty boje sie najbardziej - tzn. pewnych swoich umiejetności po alkoholu.
(2018.12.04)