„Trzeźwy Poranek” na elbląskich drogach
fot. policja
Dziś rano na elbląskich drogach policjanci prowadzili działania „Trzeźwy Poranek”. Mundurowi skontrolowali 493 kierowców. Pięciu z nich kierowało „na podwójnym gazie”. W porannych działaniach niechlubnym rekordzistą okazał się 48-latek, który miał blisko promil alkoholu w organizmie.