UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ilu kierowców spóźniło się do pracy i teraz muszą ponosić tego konsekwencje. Stracona praca, długi, cierpi rodzina cierpią dzieci! Nie ma przyzwolenia jazdy po alkoholu, ale jary są zbyt niskie.

Realista1

Anuluj