UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobrze trzeba eliminować pijaków za kierownicą. A komentujący nosacze polskości niech się zastanowią co piszą. Gdyby pijany kierowca zabił ich dziecko też by tak komentowali ?
Gość36
Bardzo dobrze trzeba eliminować pijaków za kierownicą. A komentujący nosacze polskości niech się zastanowią co piszą. Gdyby pijany kierowca zabił ich dziecko też by tak komentowali ?
Gość36