UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze trzeba eliminować pijaków za kierownicą. A komentujący nosacze polskości niech się zastanowią co piszą. Gdyby pijany kierowca zabił ich dziecko też by tak komentowali ?

Gość36

Anuluj