Wybrany wątek opinii

Mniej sie boje siorbaczy co nie zdazyli odtajać po wieczornym piwku niż slepakow i idiotow..
Siorbacz (2018.12.03)
@Siorbacz - Po wieczornym (jednym!) piwku, to rano nie ma śladu, siorbaczu. Takich jak Ty boje sie najbardziej - tzn. pewnych swoich umiejetności po alkoholu.
(2018.12.04)
Powrót do komentarzy