Mniej sie boje siorbaczy co nie zdazyli odtajać po wieczornym piwku niż slepakow i idiotow..Siorbacz
Mniej sie boje siorbaczy co nie zdazyli odtajać po wieczornym piwku niż slepakow i idiotow..