Stracił prawo jazdy za 102 km/h w terenie zabudowanym

5
07.07.2015
Stracił prawo jazdy za 102 km/h w terenie zabudowanym
fot. WS (arch. portEl.pl)
Policyjna kontrola po raz kolejny uniemożliwiła dalszą jazdę kierowcy, który zbyt szybko poruszał się po ulicach w terenie zabudowanym. 42-latek podczas jazdy z prędkością 102 km/h został zatrzymany przez funkcjonariuszy ruchu drogowego w Pieniężnie. Mężczyzna stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące.
Pomimo licznych policyjnych apeli i zaostrzeniu przepisów w stosunku do piratów drogowych, wciąż zdarzają się kierowcy, którzy wjeżdżając na teren zabudowany nie ściągają nogi z gazu. O surowych konsekwencjach takiej jazdy przekonał się 42-latek. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali wczoraj do kontroli nadjeżdżającą mazdę. Laserowy miernik prędkości wykazał, że mężczyzna w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 52 km/h. W tej sytuacji funkcjonariusze podjęli decyzję o zatrzymaniu prawa jazdy kierowcy. Teraz przez najbliższe 3 miesiące nie będzie mógł wsiadać za kółko.
   
sierż. Jolanta Ciszewska, oficer prasowy KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

jeżeli złapali na Iskrę to sporawa ewidentnie do sądu i kierowca uniewinniony. To jak w Królowym Moście ile by nie jechał zawsze jest powyżej setki.
(2015.07.07)
Mhm - tak - na pewno - człowiek sobie spokojnie jedzie 50 km/h, a niedobra Iskra mu pokazuje 102?
(2015.07.07)
Samochód sam sobie stoi z włączonym silnikiem, a iskra pokazuje 40
(2015.07.07)
założe się że gdyby to jechał koleś po służbie sprawa zostałaby zatuszowana
(2015.07.07)

info

3  
  2
załoze się, że ścigneli go z suszarą gdzieś w jakiejś mieścinie zabitej dechami, gdzie zabudowania stoją 500m. od jezdni (w łącznej liczbie 5), a jakiś debil wstawił tam znak "teren zabudowany" - a aby jeszcze być pewnymi, to stali tuż przy znaku "teren zabudowany"
aligator (2015.07.07)

info

0  
  0