Stracił prawo jazdy za 102 km/h w terenie zabudowanym
fot. WS (arch. portEl.pl)
Policyjna kontrola po raz kolejny uniemożliwiła dalszą jazdę kierowcy, który zbyt szybko poruszał się po ulicach w terenie zabudowanym. 42-latek podczas jazdy z prędkością 102 km/h został zatrzymany przez funkcjonariuszy ruchu drogowego w Pieniężnie. Mężczyzna stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące.