UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jeżeli złapali na Iskrę to sporawa ewidentnie do sądu i kierowca uniewinniony. To jak w Królowym Moście ile by nie jechał zawsze jest powyżej setki.
jeżeli złapali na Iskrę to sporawa ewidentnie do sądu i kierowca uniewinniony. To jak w Królowym Moście ile by nie jechał zawsze jest powyżej setki.