UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jeżeli złapali na Iskrę to sporawa ewidentnie do sądu i kierowca uniewinniony. To jak w Królowym Moście ile by nie jechał zawsze jest powyżej setki.


Anuluj