Wybrany wątek opinii

jeżeli złapali na Iskrę to sporawa ewidentnie do sądu i kierowca uniewinniony. To jak w Królowym Moście ile by nie jechał zawsze jest powyżej setki.
(2015.07.07)
Mhm - tak - na pewno - człowiek sobie spokojnie jedzie 50 km/h, a niedobra Iskra mu pokazuje 102?
(2015.07.07)
Samochód sam sobie stoi z włączonym silnikiem, a iskra pokazuje 40
(2015.07.07)
Powrót do komentarzy