Wybrany wątek opinii
jeżeli złapali na Iskrę to sporawa ewidentnie do sądu i kierowca uniewinniony. To jak w Królowym Moście ile by nie jechał zawsze jest powyżej setki.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Mhm - tak - na pewno - człowiek sobie spokojnie jedzie 50 km/h, a niedobra Iskra mu pokazuje 102?
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Samochód sam sobie stoi z włączonym silnikiem, a iskra pokazuje 40
Do moderacji
Odpowiedz
4
0