Spowodował kolizję i uciekł, wrócił jeszcze huczniej

9
23.06.2017
Spowodował kolizję i uciekł, wrócił jeszcze huczniej
54-letni elblążanin spowodował kolizję przy ul. Królewieckiej a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Chwilę później wrócił jednak w okolicę miejsca kolizji, ale tak niefortunnie się zatrzymał, że uderzył autem w przydrożne drzewo powodując kolejną kolizję. Mężczyzna był pijany.
Nieco ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał 54 letni Zdzisław S. z Elbląga, który najpierw zderzył się z innym pojazdem przy ul. Królewieckiej, a następnie odjechał stamtąd, po to, by za chwilę wrócić w to samo miejsce. Jego powrót był jednak bardziej spektakularny niż wcześniejsza kolizja. Tym razem 54-latek wjechał passatem wprost w rosnące przy ulicy drzewo. Gdy po chwili na miejsce przyjechali policjanci, mężczyzna stał się agresywny i nie chciał wysiąść z auta. Co więcej tłumaczył, że nie wie, jakim sposobem znalazł się w aucie i jak doszło do kolizji. Nie chciał uwierzyć, że to on kierował autem i że mowa jest nie tylko o jednym zdarzeniu. Policjanci zbadali jego trzeźwość alkotestem, co przyniosło wyjaśnienie obu kolizji. Mężczyzna miał 3,04 promila alkoholu w organizmie. Jego auto trafiło na policyjny parking. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej. Może mu grozić kara do dwóch lat pozbawienia wolności, grzywna i sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami.
   
Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

powinni odrazazu odstrzelic bydlaka na miejscu. widac ze to ulomna jednosta zbedna na tym swiecie
ursus (2017.06.23)

info

7  
  1
A gdzie są ci co tak zawzięcie NEB-y krytykują i policję na wioski wysyłają. .. .. BRAWO p. Krzysztofie, należy zawsze podawać skąd jest sprawca
(2017.06.23)

info

3  
  0
Osadzic tego co zasadzil tam drzewo, a nie uczciwych podatnikow scigaja za pierdoły. .. na ulice przestepcow lapac!
Bolek123 (2017.06.23)

info

1  
  2
.. mocarz
(2017.06.23)

info

0  
  0
Kulka w łeb dla potencjalnego MORDERCY Zero skrupułów
(2017.06.23)
Coś mi to przypomina "Gdy po chwili na miejsce przyjechali policjanci, mężczyzna stał się agresywny" - zawsze tak kłamią, żeby usprawiedliwić swoją agresją w stosunku do obywatela nawet tych trzeźwych i łagodnych, aby potem zeznać w Sądzie, że użyto chwytów obezwładniających ze względu na agresję obywatela pomimo tego, że to właśnie policjanci byli tylko i wyłącznie agresywni. Chyba te kłamca wbijają policjantom na szkoleniach, bo jak inaczej to wytłumaczyć?
(2017.06.24)
Tak to już jest że najlepszą obroną jest atak
(2017.06.24)
Powinno być : nie może grozić, tylko 3 promile z automatu idzie siedzieć na 3 lata. pijanych za kierownica ciągle przybywa, ale nie dla rządu, bo to są ich wyborcy.
(2017.06.26)

info

0  
  0
ty - to ja cię profilaktycznie do pudła wsadzę bo możesz być potencjalnym złodziejem co nie
(2017.07.06)