UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powinno być : nie może grozić, tylko 3 promile z automatu idzie siedzieć na 3 lata. pijanych za kierownica ciągle przybywa, ale nie dla rządu, bo to są ich wyborcy.


Anuluj