UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powinno być : nie może grozić, tylko 3 promile z automatu idzie siedzieć na 3 lata. pijanych za kierownica ciągle przybywa, ale nie dla rządu, bo to są ich wyborcy.
Powinno być : nie może grozić, tylko 3 promile z automatu idzie siedzieć na 3 lata. pijanych za kierownica ciągle przybywa, ale nie dla rządu, bo to są ich wyborcy.