UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Osadzic tego co zasadzil tam drzewo, a nie uczciwych podatnikow scigaja za pierdoły. .. na ulice przestepcow lapac!
Bolek123
Osadzic tego co zasadzil tam drzewo, a nie uczciwych podatnikow scigaja za pierdoły. .. na ulice przestepcow lapac!
Bolek123