UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Osadzic tego co zasadzil tam drzewo, a nie uczciwych podatnikow scigaja za pierdoły. .. na ulice przestepcow lapac!

Bolek123

Anuluj