UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Coś mi to przypomina "Gdy po chwili na miejsce przyjechali policjanci, mężczyzna stał się agresywny" - zawsze tak kłamią, żeby usprawiedliwić swoją agresją w stosunku do obywatela nawet tych trzeźwych i łagodnych, aby potem zeznać w Sądzie, że użyto chwytów obezwładniających ze względu na agresję obywatela pomimo tego, że to właśnie policjanci byli tylko i wyłącznie agresywni. Chyba te kłamca wbijają policjantom na szkoleniach, bo jak inaczej to wytłumaczyć?