UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdzie są ci co tak zawzięcie NEB-y krytykują i policję na wioski wysyłają. .. .. BRAWO p. Krzysztofie, należy zawsze podawać skąd jest sprawca
A gdzie są ci co tak zawzięcie NEB-y krytykują i policję na wioski wysyłają. .. .. BRAWO p. Krzysztofie, należy zawsze podawać skąd jest sprawca