UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A gdzie są ci co tak zawzięcie NEB-y krytykują i policję na wioski wysyłają. .. .. BRAWO p. Krzysztofie, należy zawsze podawać skąd jest sprawca


Anuluj