Śmiertelnie ranił nożem byłą ukochaną

7
19.10.2015
Śmiertelnie ranił nożem byłą ukochaną
(fot. arch. portEl, AD)
W lipcowy poranek 45-letni Andrzej K. zapukał do drzwi mieszkania byłej konkubiny. Ich związek odszedł w przeszłość, kobieta układała sobie życie z nowym partnerem, ale z jakichś powodów wpuściła dawnego ukochanego do środka. To był śmiertelny błąd, bo Andrzej zaatakował ją nożem. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła. Proces Andrzeja K. ruszy przed elbląskim sądem w listopadzie.
Do tragedii doszło 11 lipca 2014 wczesnym rankiem na terenie Braniewa. O godzinie 5 rano do drzwi mieszkania byłej konkubiny, Ewy, zapukał 45-letni Andrzej K. Kiedyś tworzyli burzliwy związek, schodzili się i rozchodzili, by ostatecznie zerwać. Ale nie kontakty, bo te, mimo, że Ewa układała już sobie życie z nowym partnerem, nadal utrzymywali. I lipcowego poranka kobieta wpuściła do mieszkania byłego konkubenta. Jak się okazało, był to śmiertelny błąd. Z aktu oskarżenia wynika, że mężczyzna zadał jej ciosy nożem w klatkę piersiową, ramię, kark, plecy, zranił twarz. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła. 45-letni Andrzej K. został zatrzymany i trafił do aresztu.
   Jak informuje Dorota Zientara, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Elblągu, mężczyzna został poddany badaniom psychiatrycznym, które nie wykazały zaburzeń czy choroby. Postawiono mu zarzut zabójstwa. Grozi mu kara nie mniejsza niż 8 lat, 25 lat więzienia, a nawet dożywocie. Proces ruszy 13 listopada przed elbląskim sądem.
   
A

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Dlaczego wychodzą z załozenia ze może dostać 8 lat- tylko 8! za perfidne zaplanowane z zimna krwią morderstwo. Od razu powinno pisac że dostanie dożywocie!
(2015.10.19)

info

3  
  0
i dobrze szmacie
zolty (2015.10.19)

info

4  
  7
A po co wpuściła? Kasa, a może coś innego? Dobrze. .. .
KtośzEga (2015.10.19)

info

0  
  1
zolty jak śmiesz tak pisać chamie!
(2015.10.20)

info

3  
  0
skoro poszła do innego to otrzymała sprawiedliwość ! widać jeszcze było jej mało łajdactwa ?
ego7 (2015.10.20)

info

0  
  2
Zabicie człowieka to przesada. .. ale swoją drogą jak pogodzić się ze zdradą widząc kogoś z kiś się kochało czasem lata z innym frajerem bodla kobiety świstek papieru zamyka temat, nic nie było ? Tak nie jest i nie warto od razu robic człowieka psycholem bo nie każdy długoletni związek traktuje jako romans, przeszłość nie ważna ! Nie znam ICH przeszłości ale taka jest moim zdaniem prawda !
ego7 (2015.10.20)

info

2  
  6
ej. .. czy wypowiadający się komentatorzy powyżej to idioci. Rozeszła się i zaczęła spotykać się z innym. Jak jest się z kimś nawet długo nie znaczy, że trzeba być z nim całe życie. Miała prawo po rozstaniu spotykać się z kimś innym. Wpuściła go bo może kiedyś go kochała więc skąd mogła wiedzieć, że ją zabije. Nie każdy ze swoim ex ma złe stosunki. A nawet gdyby zdradziła to nie jest powód do morderstwa. .. co najwyżej do rozstania. Takich nie do końca normalnych ludzi jak zolty i ego7 lepiej nie spotykać na swojej drodze bo mają zachwiane normy moralne. .. .
Ankaskakanka (2015.10.20)

info

4  
  1