UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zabicie człowieka to przesada. .. ale swoją drogą jak pogodzić się ze zdradą widząc kogoś z kiś się kochało czasem lata z innym frajerem bodla kobiety świstek papieru zamyka temat, nic nie było ? Tak nie jest i nie warto od razu robic człowieka psycholem bo nie każdy długoletni związek traktuje jako romans, przeszłość nie ważna ! Nie znam ICH przeszłości ale taka jest moim zdaniem prawda !
ego7