UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zabicie człowieka to przesada. .. ale swoją drogą jak pogodzić się ze zdradą widząc kogoś z kiś się kochało czasem lata z innym frajerem bodla kobiety świstek papieru zamyka temat, nic nie było ? Tak nie jest i nie warto od razu robic człowieka psycholem bo nie każdy długoletni związek traktuje jako romans, przeszłość nie ważna ! Nie znam ICH przeszłości ale taka jest moim zdaniem prawda !

ego7