UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zabicie człowieka to przesada. .. ale swoją drogą jak pogodzić się ze zdradą widząc kogoś z kiś się kochało czasem lata z innym frajerem bodla kobiety świstek papieru zamyka temat, nic nie było ? Tak nie jest i nie warto od razu robic człowieka psycholem bo nie każdy długoletni związek traktuje jako romans, przeszłość nie ważna ! Nie znam ICH przeszłości ale taka jest moim zdaniem prawda !
ego7