UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może powinno się dać możliwość rozliczeń w ramach świata "alternatywnego". Policja miałaby wtedy mniej do roboty, a efekty byłyby radykalne i nie wymagające nakładów finansowych - działania policji, sądy, prokuratura, kryminał, itd