UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może powinno się dać możliwość rozliczeń w ramach świata "alternatywnego". Policja miałaby wtedy mniej do roboty, a efekty byłyby radykalne i nie wymagające nakładów finansowych - działania policji, sądy, prokuratura, kryminał, itd


Anuluj