Pracując w sklepie, niszczyli sprzęt RTV i AGD
(fot. KMP Elbląg)
Policjanci zwalczający przestępczość związaną z mieniem zatrzymali dwóch mężczyzn – pracowników sklepu ze sprzętem RTV i AGD. Zarzuca się im celowe niszczenie towaru, uszkadzanie go a w jednym z przypadków kradzież. Lista zarzutów jest długa, długa jest także lista sprzętu, który sprawcy uszkodzili. Teraz może im grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.