UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

DLA MNIE TO WRECZ NIEZROZUMIALE-- JAK MOZNA BYC IDIOTA--I NISZCZYC SPRZET, ZA KTORY ZWYKLI KUPUJACY PLACA DUZE PIENIADZE??NIE WIERZE, ZE ktos taki moze miec mozg??--ewentualnie wyzarty przez wóde i piwsko! A W WOJSKU NIE SA " CYMBALY" jak tu pisze chyba wlasnie osoba bez NIC'KU---EWENTUALNIE POWINNA MIEC CHOCIAZ NICK--CYMBAL--jak mozna tak mowic o WOJSKU?? TAM SA LUDZIE WYKSZTALCENI, A ty co bedziesz sie chowal do piwnicy??--jak nie daj BOZE BYLYBY JAKIES KONFLIKTY WOJENNE. .. .brak slow. ..

KARO51

Anuluj