UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dostana oczywiście zawiasy i nie zaplacą bo powiedzą, że nie mają z czego, a za chwilę wyjadą z elblaga. i za ich wybryki zaplacimy my w cenach towarów tego sklepu.
dostana oczywiście zawiasy i nie zaplacą bo powiedzą, że nie mają z czego, a za chwilę wyjadą z elblaga. i za ich wybryki zaplacimy my w cenach towarów tego sklepu.