UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dostana oczywiście zawiasy i nie zaplacą bo powiedzą, że nie mają z czego, a za chwilę wyjadą z elblaga. i za ich wybryki zaplacimy my w cenach towarów tego sklepu.


Anuluj