Do zdarzenia doszło wczoraj (26 kwietnia) około godziny 19 na trasie S7. Na wysokości Zielonki Pasłęckiej, 22 mężczyzn wtargnęło na drogę i próbowało zatrzymać samochody pseudokibiców z Olsztyna. Miała to być tzw. „ustawka”, czyli umawiana wcześniej bójka. Na szczęście do takiej sytuacji nie doszło, a policjanci zareagowali błyskawicznie. 22 mężczyzn zostało zatrzymanych i ukaranych mandatami po 500 zł. Co prawda nie mieli przy sobie niebezpiecznych narzędzi, ale byli zaopatrzeni w plastikowe ochraniacze na kończyny i rękawice bokserskie. Dzięki błyskawicznej akcji nikt nie odniósł żadnych obrażeń.
Jakub Sawicki, KMP Elbląg
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter