Policjanci udaremnili „ustawkę” pseudokibiców

41
27.04.2015
Funkcjonariusze prewencji oraz kryminalni z Elbląga i Olsztyna udaremnili „ustawkę” pseudokibiców Olimpii Elbląg oraz klubów Sparty Brodnica i Legii Chełmży, którzy chcieli się spotkać z sympatykami Stomilu Olsztyn. Zobacz film.
Do zdarzenia doszło wczoraj (26 kwietnia) około godziny 19 na trasie S7. Na wysokości Zielonki Pasłęckiej, 22 mężczyzn wtargnęło na drogę i próbowało zatrzymać samochody pseudokibiców z Olsztyna. Miała to być tzw. „ustawka”, czyli umawiana wcześniej bójka. Na szczęście do takiej sytuacji nie doszło, a policjanci zareagowali błyskawicznie. 22 mężczyzn zostało zatrzymanych i ukaranych mandatami po 500 zł. Co prawda nie mieli przy sobie niebezpiecznych narzędzi, ale byli zaopatrzeni w plastikowe ochraniacze na kończyny i rękawice bokserskie. Dzięki błyskawicznej akcji nikt nie odniósł żadnych obrażeń.
   
   
Jakub Sawicki, KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ale lamusy podobno kilku z nich zeszczało się ze strachu w gacie leżąc na ulicy:)
erg (2015.04.27)

info

28  
  25
Takich ludzi powinno państwo wysłać na front na ukrainę to w gatki od razu narobione jak w wojsku nie byli cwaniaczki w grupie brak honoru żeby walczyć jeden na jeden jak kiedyś się biło.
Starypryk46 (2015.04.27)

info

22  
  12
do sprzątania ulic i parków te lamusy wysłać
(2015.04.27)

info

21  
  15
i kto za to wszystko płaci?my płacimy z naszych podatków oczywiście, dzieci głodne, a ci się biją, skandal
lewak (2015.04.27)

info

17  
  12
Dla mnie nie ma różnicy czy się biją w klatkach za pieniądze, czy w lesie. Najważniejsze że na mieście spokój.
(2015.04.27)

info

49  
  2
kulturka jest. Ustawka w rękawicach boskerskich, krzywdy przeciwnikowi nie zrobi
przykaldy (2015.04.27)

info

41  
  2
fani, fani, fani chuligani. To My czynimy zło. W USTAWCE brali też udział kibice Concordi
concahools (2015.04.27)

info

9  
  15
oj tam oj tam, niech się piorą skoro lubią. Trzeba wyznaczyć plac zgromadzeń (jak arena w Starożytnym Rzymie) i niech się tłuką między sobą tylko innym niech krzywdy nie robią. Jakie to ma znaczenie jakie chobby ktoś posiada, jedni jeżdżą na rowerach, inni pływają, skaczą, latają a Ci Młodzieńcy napieprzają bliźnich z konkurencyjnej ekipy. A ponieważ połowa albo więcej z nich to przykładni narodowi katolicy to później pleban w niedzielę odpuści i gitara dalej napieprzać bliźnich oj tam oj tam
(2015.04.27)

info

22  
  2
heheh lamusy pouciekały po krzakach przed Stomilem. NA KOLANA!
anty (2015.04.27)
Jestem za Rzymskim rozwiazaniem:) Chetnie bym popatrzyl na takie bitki:)
(2015.04.27)

info

12  
  1