41
27.04.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
skąd tyle nienawiści. .. .. do tych ludzi. .. .. wy wszyscy pesymiści Ci ludzie jakby wybuchł jakiś konflikt pójdą bić się za ten kraj. .. .. to są patrioci z krwi o kości. .. .
(2015.04.27)
stara koalicja stomil i policja
tylkoOlimpia (2015.04.27)

info

27  
  1
Ooo! A Stomil przybył na grilla(jak zwykle) z dodatkowymi siłami.
(2015.04.27)

info

13  
  2
Ja bym im karabiny maszynowe rozdał. Kilkudziesięciu bezmózgowców mniej za jednym razem - bezcenne.
Machupichcę (2015.04.27)

info

9  
  8
Czy tak ciezko nazywac rzeczy po imieniu chcieli sie spotkac i co moze kawke chcieli wypic ja bym im nie przeszkadzal w zabawie wyposazeni byli odpowiednio grzeczne chlopaki chcieli se dac po razie po co im zabraniac nieladnie oj nieladnie
(2015.04.27)

info

9  
  1
legia warszawa to najlepszy klub kto nie wierzy ten chu mu w dziób, chu mu w dziób!
Spejson (2015.04.27)

info

3  
  12
Najwięcej jak zwykle na elbląskim portalu mają do powiedzenia kibice Dumy
(2015.04.27)

info

5  
  1
Ja myślę, że tacy to raczej do szabru się wezmą, niż za nas będą ginąć. ..
Zdrowynaumyśle (2015.04.27)
Hahahaaha
Hahaah (2015.04.27)
Trzeba jeszcze więcej naszych pieniędzy na ich stadion wyłożyć, to będzie ich jeszcze więcej.
Antyfan (2015.04.27)

info

10  
  4