UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla mnie nie ma różnicy czy się biją w klatkach za pieniądze, czy w lesie. Najważniejsze że na mieście spokój.
Dla mnie nie ma różnicy czy się biją w klatkach za pieniądze, czy w lesie. Najważniejsze że na mieście spokój.