Policjanci schwytali wandala
fot. nadesłana
53-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Na swoim koncie miał uszkodzenie domofonu w pobliskiej klatce schodowej. Teraz odpowie za zniszczenie mienia. Wartość urządzenia ustalono na 700 złotych. Mężczyzna odpowie więc za popełnienie przestępstwa.