UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dlatego państwo powinno budować zakłady oparte na ciężkich pracach z pożytkiem dla narodu i państwa tak, aby nie leżał taki głupek jeden z drugim tylko odpracował to, co zniszczył oraz musi zarobić na siebie samego, aby podatnicy nie musieli dokładać ze swoich podatków. Myślę, że byłoby to sprawiedliwe oraz dobre również dla skazanego.