UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wandali jest pełno wszędzie, plus patologiczne zachowania wśród młodocianych. Tych jest sporo w podelbląskich miejscowościach, z którymi policja nie daje sobie rady, bo stale się powtarzają. Panowie policjanci więcej zaangażowanie w takich przypadkach ! Z taką młodzieżą nie ma się co patyczkować, bo w przyszłości mogą z nich wyrosnąć niebezpieczni bandyci.

belfer

Anuluj