UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlatego państwo powinno budować zakłady oparte na ciężkich pracach z pożytkiem dla narodu i państwa tak, aby nie leżał taki głupek jeden z drugim tylko odpracował to, co zniszczył oraz musi zarobić na siebie samego, aby podatnicy nie musieli dokładać ze swoich podatków. Myślę, że byłoby to sprawiedliwe oraz dobre również dla skazanego.