UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlatego państwo powinno budować zakłady oparte na ciężkich pracach z pożytkiem dla narodu i państwa tak, aby nie leżał taki głupek jeden z drugim tylko odpracował to, co zniszczył oraz musi zarobić na siebie samego, aby podatnicy nie musieli dokładać ze swoich podatków. Myślę, że byłoby to sprawiedliwe oraz dobre również dla skazanego.


Anuluj