UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wandali jest pełno wszędzie, plus patologiczne zachowania wśród młodocianych. Tych jest sporo w podelbląskich miejscowościach, z którymi policja nie daje sobie rady, bo stale się powtarzają. Panowie policjanci więcej zaangażowanie w takich przypadkach ! Z taką młodzieżą nie ma się co patyczkować, bo w przyszłości mogą z nich wyrosnąć niebezpieczni bandyci.

belfer