Policja zatrzymała sześciu pijanych kierowców

6
03.09.2018
Policja zatrzymała sześciu pijanych kierowców
fot. policja
Policjanci z ruchu drogowego w czasie ostatniego wakacyjnego weekendu przeprowadzili ponad 700 badań trzeźwości. W wyniku tych kontroli wyeliminowano z ruchu sześciu pijanych kierujących.
Jeden z nich to 33-latek, który sam zatrzymał się do kontroli wjeżdżając swoim golfem w przydrożne ogrodzenie. Było to w miejscowości Rychliki. Gdy policjanci przyjechali na miejsce i skontrolowali zawartość alkoholu w organizmie, ta wyszła na poziomie ponad dwóch promili.
   U kolejnego kierującego, 48-latka zatrzymanego w Oleśnie badanie wykazało 3,2 promila alkoholu w organizmie. Podobnie jak pierwszy z opisywanych był sprawcą kolizji drogowej. W Jelonkach zatrzymano motorowerzystę. Był nim 49-latek kierujący skuterem inca. Wynik badania w jego przypadku to 0,6 promila.
   Każdy z wymienionych kierujących popełnił przestępstwo zagrożone karą do dwóch lat pozbawienia wolności. Dwaj z nich odpowiedzą również za spowodowanie kolizji drogowej.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

No i proszę tylko trochę chęci kontrolowania na wsi i od razu są wprawdzie jeszcze słabe wyniki, ale jak będziecie więcej tych kontroli wykonywać, to zobaczycie jak faktycznie jest na wsi niebezpiecznie.
(2018.09.03)

info

6  
  1
Nie pamietam jakie sa teraz przepisy ale ja bym takim cymbalom zabral prawko na stale I dal taka kare finansowa zeby na bardzo dlugi czas nie zapomnieli co narobili I jeszcze przymusowe leczenie odwykowe I git
(2018.09.03)

info

2  
  1
20 lat byłem p. .. 10 kr, jak czytam ciągle o tych zasrańcach zatrzymanych za gówniane przestępstwa tj. krzaki i 0,6 promila to chyba trzeba spie. .. .z tego kraju
(2018.09.03)

info

0  
  2
MSWiA to już pośmiewisko!!!! Muszą być podwyżki dla pracujących w terenie minimum 1000 zł!!!!!
(2018.09.03)

info

1  
  3
Przed podwyżkami najpierw się wykaż dobrą pracą a potem ewentualnie poproś o podwyżkę ( podkreślam słowo poproś, bo to żaden mus !!!)
(2018.09.04)

info

0  
  0
No co przecież dożynki były. ..
(2018.09.04)

info

0  
  1