UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie pamietam jakie sa teraz przepisy ale ja bym takim cymbalom zabral prawko na stale I dal taka kare finansowa zeby na bardzo dlugi czas nie zapomnieli co narobili I jeszcze przymusowe leczenie odwykowe I git