UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i proszę tylko trochę chęci kontrolowania na wsi i od razu są wprawdzie jeszcze słabe wyniki, ale jak będziecie więcej tych kontroli wykonywać, to zobaczycie jak faktycznie jest na wsi niebezpiecznie.


Anuluj