UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przed podwyżkami najpierw się wykaż dobrą pracą a potem ewentualnie poproś o podwyżkę ( podkreślam słowo poproś, bo to żaden mus !!!)
Przed podwyżkami najpierw się wykaż dobrą pracą a potem ewentualnie poproś o podwyżkę ( podkreślam słowo poproś, bo to żaden mus !!!)