UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przed podwyżkami najpierw się wykaż dobrą pracą a potem ewentualnie poproś o podwyżkę ( podkreślam słowo poproś, bo to żaden mus !!!)


Anuluj