UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie pamietam jakie sa teraz przepisy ale ja bym takim cymbalom zabral prawko na stale I dal taka kare finansowa zeby na bardzo dlugi czas nie zapomnieli co narobili I jeszcze przymusowe leczenie odwykowe I git