UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie pamietam jakie sa teraz przepisy ale ja bym takim cymbalom zabral prawko na stale I dal taka kare finansowa zeby na bardzo dlugi czas nie zapomnieli co narobili I jeszcze przymusowe leczenie odwykowe I git


Anuluj