Połamał drzewa, teraz odpowie za swój czyn przed sądem

8
05.10.2016
Połamał drzewa, teraz odpowie za swój czyn przed sądem
21-latek z Pasłęka połamał osiem niedawno zasadzonych drzew. Mężczyznę zatrzymali policjanci. Szkody, jakich dokonał, wyceniono na 3700 złotych. Teraz odpowie on za zniszczenie mienia.
21-letni Szymon R., którego zatrzymali policjanci, nie był wcześniej notowany. Funkcjonariusze z Pasłęka ustalili, że za zniszczoną zielenią miejską stoi właśnie 21-letni Szymon R. Wcześniejsze postępowanie, które było w tej sprawie prowadzone, zostało umorzone z powodu niewykrycia sprawcy. Sprawcę jednak policjanci ustalili. Okazało się, że mężczyzna wyrywał drzewka oraz łamał je, gdy wracał pijany do domu. Zniszczył w ten sposób osiem posadzonych niedawno klonów. Wszystko to miało miejsce przy ul. Piłsudskiego w Pasłęku. 21-latkowi policjanci przedstawili zarzuty zniszczenia mienia. Za ten czyn może mu grozić kara do pięciu lat pozbawienia wolności.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Karać finansowo i to dotkliwie, to może zapamięta na długo ! Dekiel !
(2016.10.05)

info

7  
  1
To co to za drzewa ? egzotyczne boosai? heban?
komentarz (2016.10.05)
@komentarz - Obojętnie jakie, na pewno nie "boosai", ponieważ takich nie ma. Za niszczenie cudzej własności ukarać aż się zes. .ra!!!
(2016.10.05)
a teraz rodzicow wyrwie z portfela i bekna za madrego synusia. co za pusty leb.
jestemkonkretnyityle (2016.10.05)

info

4  
  0
Połamać mu łapki !! I będzie kwita. .. plus oczywiście zwrot za szkodę. " Wcześniejsze postępowanie, które było w tej sprawie prowadzone, zostało umorzone z powodu niewykrycia sprawcy. Sprawcę jednak policjanci ustalili. " Aha na pewno! Zapewne ktoś poinformował policję, bo raczej nie wierzę, że ustalili sami.
(2016.10.06)

info

0  
  3
A gdzie dokładnie były zasadzone te drzewa? Przy drodze? Aby później ludzie ginęli na tych drzewach? Bo jeśli tak to gość jest bohaterem i chętnie zapłacę tą sumę za niego.
KKKKK1 (2016.10.06)

info

1  
  4
słucham koncertu Beethovena na inaugurację konkursu H. Wieniawskiego a jednocześnie czytam debilne wpisy, usprawiedliwiające wyczyn pijanego wyrostka, którego ojciec nie nauczył kulturalnie się napić, czytam debila, który chce za to zapłacić! Polecam włączcie kanał kultura i posłuchajcie koncertu zamiast pieprzyć głupoty!!!!
(2016.10.08)

info

0  
  0
kto jest winien tego, że jedni upijają się na pogodnie i wesoło, a drudzy na agresywnie i chamsko? Może ktoś powinien uczyć jak się napić? Wydaje mi się, że poza karą finansową powinna być kara pasem po tyłku albo z liścia po gębie i to wszystko na trzeźwo, by dłużej zapadło w durnej łepetynie.
(2016.10.08)

info

1  
  0