UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kto jest winien tego, że jedni upijają się na pogodnie i wesoło, a drudzy na agresywnie i chamsko? Może ktoś powinien uczyć jak się napić? Wydaje mi się, że poza karą finansową powinna być kara pasem po tyłku albo z liścia po gębie i to wszystko na trzeźwo, by dłużej zapadło w durnej łepetynie.


Anuluj