UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdzie dokładnie były zasadzone te drzewa? Przy drodze? Aby później ludzie ginęli na tych drzewach? Bo jeśli tak to gość jest bohaterem i chętnie zapłacę tą sumę za niego.
KKKKK1
A gdzie dokładnie były zasadzone te drzewa? Przy drodze? Aby później ludzie ginęli na tych drzewach? Bo jeśli tak to gość jest bohaterem i chętnie zapłacę tą sumę za niego.
KKKKK1