UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A gdzie dokładnie były zasadzone te drzewa? Przy drodze? Aby później ludzie ginęli na tych drzewach? Bo jeśli tak to gość jest bohaterem i chętnie zapłacę tą sumę za niego.

KKKKK1

Anuluj